KATEGORIA

Sondazh/ Personazhi i Vitit 2020

Njoftim i Autoritetit Portual të Durrësit/ Ndëpriten udhëtimet me traget drejt Italisë për shkak të motit të keq

Ndëpriten udhëtimet me traget drejt Italisë për shkak të motit të keq. Gazetarja jonë në Durrës informon se Autoriteti Portual i Durrësit ka njoftuar të...

Media InfoElbasani dhe Rrjeti Kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri – ANYN, shpallin fituesit e sondazhit “Njeriu i Vitit 2020 në Elbasan”

Të nderuar miq dhe lexues të Medias InfoElbasani, Në përfundim të këtij viti të vështirë për të gjithë ne, InfoElbasani në bashkëpunim me Rrjetin Kombëtar...

Lajmet e fundit