KATEGORIA

VIDEO NEWS

Sherr jashte Parlamentit, deputeti Halit Valteri tenton te qelloje Damian Gjiknurin

https://www.youtube.com/watch?v=4DrS_k2X2WU  

Elbasan kryeprokurori vizite per ngarjet kriminale ndodhura kohet e fundit

https://www.youtube.com/watch?v=QznRzV61_aw  

Video ekskluzive/ E pabesueshme! I ndjek policia, 12 emigrantë zbresin vetëm nga një mjet volkswagen 5 vendësh në hyrje të Elbasanit

Video ekskluzive nga infoelbasani.com. Ndiqeshin nga policia 11 emigrantë sirianë dhe shoferi ndodheshin brenda një automjeti tip volkswagen. Lajmi nuk qëndron në operacionin e...

Përmasat e paimagjinueshme në Univers

https://youtu.be/i93Z7zljQ7I

Si shihet planeti Tokë nga kozmonoutët në hapësirë

https://youtu.be/TUKA7ToC8R0

Elon Musk lëshon në hapësirë 60 satelitë

Pikëza të ndritshme që ndiqnin njëra-tjetrën me një simetri të frikshme, ndërkohë që numri i tyre sa vinte e shumëfishohej. A thua se po...

Video dramatike nga Greqia, momenti kur i moshuari i shpëton vdekjes

Janë dramatike pamjet që vijnë nga Greqia, e cila prej mëngjesit të djeshëm është duke u përballur me furinë e cikloni “Ianis”. Deri më tani...

Lajmet e fundit