Konflikt në Tiranë, disa persona dhunojnë punonjësin e policisë

0

Një konflikt ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Tiranës, ku dy persona kanë goditur një punonjës policie dhe një tjetër që ndodhej me të. P

ër pasojë, efektivi dhe shoku i tij kanë marrë dëmtime dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën në spital.

Gjatë konfliktit, policit i ka rënë arma e shërbimit në tokë, e cila është gjetur më pas në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit, dhe identifikimin e kapjen e personave të tjerë të përfshirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu