Kontrolle “blic”, policia e Krujës dhe FNSH “blindojnë” akset kryesore

0

Policia e Krujës dhe FNSH kanë blinduar akset kryesore, ku objektivi ishte për personat në kërkim, ata që lëvizin me armë apo edhe me sende të tjera të kundërligjshme.

Forcat e komisariatit të policisë së Krujës, të mbështetura nga grupe të FNSH, kanë ngritur postblloqe në akset kryesore pasditen e sotme. Burimet bëjnë me dije se kontrolle u janë ushtruar edhe automjeteve të cilat janë të dyshimta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu