Korçë, po transportonin 6 emigrantë të paligjshëm, 2 persona në pranga, 1 në kërkim

0

Korçë, po transportonin 6 emigrantë të paligjshëm, 2 persona në pranga, 1 në kërkim. Gentiana Lipo dhe Klorent Larti do i transportonin emigrantët drejt Tiranës kundrejt fitimit. Kostandin Ziu, 23 vjeç, nuk iu është bindur urdhrit të policisë për të ndaluar, është larguar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu