LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, automjeti përplas 30 vjeçaren

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur  në rrugën “Ali Demi”  rreth orës 08:00, ku mjeti me drejtues B. Q., ka aksidentuar shtetasen  A. M., 30 vjeçe.

E aksidentuara u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here