LAJM I FUNDIT/ Kolegji Zgjedhor rrëzon paditë e PD, LSI dhe Lëvizjes Vetëvendosje për qarkun e…

0

Sapo ka përfunduar mbledhja e Kolegjit Zgjedhor që u mblodh për të shqyrtuar paditë e PD, LSI dhe Vetëvendosjes për parregullsi gjatë procesit zgjedhor dhe procesit të numërimit. Kolegji ka rrëzuar kërkesën e partive politike për ankimimin e zgjedhjeve dhe shpalljen e tyre të pavlefshme.

Vijon …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here