LAJM I FUNDIT/ Një automjet përfshihet nga flaket, ja cilat jane shkaqet

0

Nje automjet eshte perfshire nga zjarri ne askin Leshe-milot, prane fshatit Gajush. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, policia dhe zjarrfikesit drejt vendit te ngjarjes. Nuk raportohet per te lenduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here