LAJM I FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri 48-vjeçari shqiptar në Itali, transportohet me urgjencë në spital

0

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Venezia, sot pak pas orës 11, kur shqiptari 48-vjeçar u qëllua me armë në gjoks teksa ishte në rrugë.

Ai është transportuar në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia po heton për të zbardhur ngjarjen, ndërkohë që nga dëshmitë e para duket se ka pasur një grindje midis të plagosurit dhe personit që shtiu kundër tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here