Lëkundjet e tërmetit frikësojnë qytetarët, dhjetra persona dalin nga banesat dhe mbushin rrugët

0

TIRANË- Lëkundjet e fuqishme të tërmetit kanë shkaktuar panik tek qytetarët, saqë kanë dalë në rrugë. Në Tiranë, siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, qytetarët kanë dalë nga banesat e tyre të frikësuar.

Madje disa kanë marrë edhe makinat dhe kanë mbushur plot sheshin “Nënë Tereza”. Ashtu siç edhe ka ndodhur më parë, në rastet e tjera kur në vend ka rënë tërmet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu