Makina përplas qytetarin me biçikletë në Vlorë, shoferi ia “mbath” nga vendi i ngjarjes

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë ku një makinë ka përplasur një qytetar që lëvizte me biçikletë.

Mësohet se mënjëherë pas aksidentit, shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia ka ngritur postoblloqe dhe po shikon kamerat e sigurisë me qëllim identifikimin e automjetit.

Ndërkohë i aksidentuari është transportuar në spital për mjekim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu