“Marrëveshja u arrit…”- Rike Roci mbyll një tjetër kontratë të rëndësishme me TCH, për çfarë bëhet fjalë?

0

Rike Roçi ka qenë një prej emrave më të përfolur për sa kohë ka qenë pjesë e shtëpisë së “BBV3”. Rrugëtimi i saj mbaroi pak para finales, sakaq që prej asaj kohe e kemi parë të zhvillojë intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj brenda shtëpisë, madje u bë dhe imazh i “Lori Coffe-së”.

Sakaq pak momente më herët Rike ka ndarë në rrjete sociale një fotografi me moderatorin Ed Manushi. Përbri fotografisë ajo shkruan: “Marrëveshja u arrit!”

Ç’po planifikojnë ata vallë?Mos ndoshta Riken do e shohim së shpejti në “Procesin Sportiv”? Apo në “E diell”?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu