“Më jep 10 mijë euro ose do të të vras”, arrestohet kërcënuiesi i biznesmenit nga Bulqiza

0

Biznesmeni Gëzim Balla është kërcënuar kohë më parë nga Feruzan Shehu me vdekje.
“Më sill 10 mijë euro ose do të vras”, ky ishte denoncimi që ka bërë biznesmeni në Bulqizë, i cili tha se është telefonuar nga një person dhe është kërcënuar.

Feruzan Shehu është arrestuar ditën e sotme nga autoritetet policore në Tiranë, ndërkohë që më herët policia e Bulqizës ka arrestuar më herët një nga autorët Alban Tançi.
Për të trembur biznesmenin autorët kishin qëlluar edhe në ajër me armë zjarri. Në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe 5 gëzhoja automatiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here