Me mbi 400 gramë kokainë në dhomën e gjumit, arrestohet shqiptari në Itali

0

jë shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Itali pasi u kap me lëndë narkotike. Lanazione.it shkruan se 40-vjeçarit shqiptar me inicialet L.L, i është gjetur 418 gramë marijuanë në shtëpinë e tij në Figline Valdarno.

Bëhet me dije se gjithashtu në posedim, shqiptari kishte edhe një radio për prishjen e frekuencave, si dhe një armë lodër. Droga ju gjetë shqiptarit brenda dollapit në dhomë e gjumit.

40-vjeçari është arrestuar dhe i është nënshtruar masës së detyrimit për paraqitje në policinë gjyqësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu