Merr flakë anija në Portin e Durrësit, detajet e para

0

Një anije mallrash është përfshirë nga flakët në Portin e Durrësit këtë pasdite.

Burime për median bëjnë me dije se anija “Kledes Mary”, shërbente për transportin e mallrave dhe se nuk dihet ende nëse ka qenë e ngarkuar apo bosh.

Në vendngjarje kanë arritur forcat e zjarrfikëses dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu