Mes tyre një foshnjë, 4 anëtarët e familjes gjenden të vdekur brenda shtëpisë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku 4 pjesëtarët e një familjeje janë gjetur pa jetë në apartamentin e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Nju Jorkut, ku trupat e 4 anëtarëve të familjes, mes të cilëve dhe një foshnjë, u gjetën brenda një apartamenti në “Upper West Side”.

Një zyrtar i lartë i policisë tha se dera e banesës ishte e mbyllur nga brenda, teksa policia ka gjetur pranë trupit të viktimave 3 thika të gjakosura.

Gjithçka u zbulua kur një i afërm, i cili ishte i shqetësuar pasi nuk po komunikonte dot me ta dhe shkoi në apartamentin e tyre për të kontrolluar familjen.

Policia ka nisur hetimet, teksa paraprakisht dyshohet për një krim brenda familjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu