Miqtë e Fifit ‘nxjerri zbuluar sekretin’ mbi gjininë e bebit, këngëtarja do sjellë në jetë një…

0

Këngëtarja e njohur Fifi dhe partneri i saj Adisi pritet të bëhen prindër së shpejti, pas lajmit të ëmbël të shtatzënisë.

Por kureshtja e fansave pas lajmit është lidhur me gjininë e bebit që pritet të sjellë në jetë këngëtarja, e cila e ka mbajtur sekret dhe shtatzëninë deri para pak kohësh.

Por mesa duket miqtë e saj kanë zbuluar ‘sekretin’ lidhur me gjininë, ku kanë pranuar se Fifi do të sjellë në jetë një vajzë.

Nga ana tjetër, vetë Fifi duket se po e shijon tepër këtë periudhë ku ka ndarë dhe foto me barkun e rrumbullakosur, ku shprehet se shkelmat e bebit janë lumturia më e madhe që po përjeton.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu