Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 prill 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 102.5 Shitet 103.2

Euro: Blihet 122.8 Shitet 123.3

Paundi Britanik : Blihet 141 Shitet 142

Franga Zviceriane: Blihet 110.7 Shitet 111.5

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here