‘Nuk po e ekstradon Radoiçiç’/ Osmani: Serbia po i jep mundësinë të planifikojë sulme të reja ndaj Kosovës

0

Në vend që të ekstradojë Radoicic, Serbia po i ofron të gjitha infrastrukturën e mundshme që ai të planifikojë sulme të reja ndaj Kosovës. Ne i ndajme informatat me aleatët dhe partnerët në mënyrë që sulme të tilla të parandalohen. Sa i përket, mesazheve që sekretari do t’i dërgojë në Serbi, natyrisht që i takon atij t’i përgjigjet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu