OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Zonat në Tiranë që do të mbeten pa energji elektrike gjatë orës 09:00-16:00

0

Njoftimi i plotë i OSHEE: Pershendetje/ Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 3 qershor

Në zbatim të investimit për ndërtimin e kabinave, gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Pjesërisht zona e Lundrës,  lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve në Sauk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here