Pas divorcit me Elian, Leka publikon foto me vajzën, të shkrepura nga partnerja e re

0

Sot, në ditën e fëmijëve (1 qershor), Princ Leka ka ndarë disa foto mjaft të ëmbla me vajzën e tij, Geraldinën.

Duke bërë një urim për vajzën e tij dhe të gjithë fëmijët, Leka ka postuar disa fotografi me vogëlushen të shkrepura nga partnerja e tij më e re të cilën e ka etiketuar në postim, Blerta Celibashin.

“Duke festuar me vajzën time Geraldinë, ju dërgojmë urimet tona të përzemërta të gjithë fëmijëve të kombit tonë. Gëzuar 1 Qershorin!“

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu