Pas sherrit për motive të dobëta, dëmtoi makinën dhe theu xhamat e lokalit të pronarit, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë

0

Tiranë

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit I. D, 30 vjeç, pasi në rrugën “Ibrahim Basha“, në fashtin Bushqesh, pasi pas një konflikti për motive të dobëta, i ka thyer xhamat e lokalit si dhe i ka dëmtuar mjetin shtetasit G. D.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme hetimore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here