Piloti përplas helikopterin me shkurret, shpëton 3 pasagjerët, mes tyre një foshnje

0

Një pilot ka mundur të shpëtojë jetën e 3 personave duke ulur helikopterin e shërbimit mjekësor ditën e shtunë në periferi të Filadelfias. Piloti mundi të shmangte përplasjen e helikopterit me një kabinë të furnizimit me energji elektrike dhe disa banesa. Drejtuesi i helikopterit mundi të ulte objektin fluturues në disa shkurre jashtë një kishe.

3 pasagjerët, mes tyre dhe një foshnje mundën të shpëtonin pa lëndime. Pas ngjarjes, piloti u përgëzua nga policia e Filadelfias.

Të gjithë personat raportohet se ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Marrë nga “nzherald.co.nz”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu