Plagosje me thikë në Elbasan, arrestohet autori, një person në kërkim

0

Duket se qyteti i Elbasanit nuk po gjen qetësi.

InfoWebTv ka mësuar se rreth orës 10:00 të mbrëmjes, një burrë është plagosur me thikë pranë parkut “Rinia”, saktësisht pranë bar-restorant “Gjahtar 2”.

Mësohet se policia ka arrestuar një person dhe një tjetër është shpallur në kërkim.

Infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here