“Po të shisja kasetën time të seksit, do isha miliardere”, moderatorja e njohur del nudo

0

Aktorja dhe moderatorja Roza Lati gjithmonë ka spikatur për guximin e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instagram”, video ku duket nudo, teksa ndodhet në vaskën e mbushur me shkumë.

Vendet intime Roza kujdeset t’i mbulojë me duar, ndërsa bëri një deklaratë “të çuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të seksit”, shkruan Roza Lati në një prej videove.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here