‘Protesta ka qëllim të bunkerizojë PD’, Bardhi: Berisha i ka ofruar demokratëve vetëm gënjeshtra

0

Sekretari i partisë Demokratike Gazment Bardhi, në një komunikim për mediat deklaroi se protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha se PD është një thirrje absurde dhe se sipas tij ka qëllim të bunkerizojë PD-në.

Bardhi u shpreh i qartë se në demokratët zgjodhën të ardhmen.

‘PD njeh dhe respekton vetëm vullneti e demokratëve, të anëtarëve të kryesisë dhe Kuvendit Kombëtar. Kjo është arsyeja për vendosëm më shumicë dërrmuese të zgjedhim të ardhmen dhe jo të bunkerizojmë partinë për interesat e një njeriut të shpallur të padëshiruar nga SHBA”, tha Bardhi.

/vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu