Puthi vajzën në buzë gjatë takimit në Big Brother, Iliri ‘kryqëzohet’ në rrjetet sociale

0

Septakli i mbrëmjes së djeshme dhuroi emocione të forta tek banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”, por edhe tek publiku.

Kjo pasi Vëllai i Madh është kujdesur që banorëve t’iu plotësojë dëshirat e tyre.

Një ndër to ka qenë edhe takimi i Ilir Shaqirit me vajzën e tij Emili.

Por, ajo që është vënë re nga teleshikueshit dhe jo vetëm ka qenë puthja e Ilirit në buzë me vajzën e tij.

“Ngjarja” në fjalë është komentuar gjatë në rrjetet sociale ku ndjekësit edhe e kanë “kryqëzuar” atë për veprimin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu