Putin feston 69 vjetorin e lindjes, ja si e ka kaluar ndër vite këtë ditë të veçantë lideri i madh botëror

0

Presidenti rus, Vladimir Putin ka festuar këtë të enjte 69 vjetorin e lindjes.

Zakonisht jemi mësuar që këtë ditë, Putin ta kalojë në punë ose në shoqërinë e familjes, por ndodh edhe që të zhvillojë dhe aktivitete argëtuese.

Më poshtë mund të shihni disa momente se si Putin ka kaluar ditëlindjen, në të dyja rastet, si president dhe kryeministër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here