Qytetarë në pritje për të përcjellë Guljelm Radonë drejt banesës së fundit (Pamjet)

0

 

Sot do të bëhet varrimi i aktorit të madh Guljelm Radosë, i cili ndërroi jetë pak ditë më parë, pasi ndodhej disa ditë në intubim dhe në gjendje të rëndë.

Poshtë shtëpisë së tij, janë mbledhur me dhjetëra qytetarë të cilët duan të përcjellin aktorin drejt banesës së tij të fundit.

Qytetarë , familjarë por jo vetëm, dëshirojnë t’i japin lamtumirën e fundit mikut të tyre dhe ikonës së kinematografisë shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here