Qytetarët homazhe në plazhin e Potamit për 7-vjeçaren që u vra tragjikisht

0

Qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj te plazhi i Potamit në shenjë homazhi për 7-vjeçaren që humbi jetën në Himarë, pasi u godit nga skafi i drejtuar nga polici Arjan Tase.

Sicc shihet dhe nga fotot, të gjithë pushuesit kanë ndezur qirinj para ccadrave të tyre.

Qirinj janë ndezur edhe tek Kryeministria si Homazh për 7 vjeçaren që humbi jetën si pasojë e krimit shtetëror në Plazhet e Vdekjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu