Rama publikon fotot nga Ukraina, momenti kur sheh pallatet e shkatërruara: Zemërthyer

0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto gjatë vizitës së tij në Ukrainë, ku ndodhet i shoqëruar nga homologu i Malit të Zi, Dritan Abazoviç dhe ministrja Elisa Spiropali.

Ata shihen teksa shoqërohen nga delegacioni vendas për të parë nga afër dëmet që kanë shkaktuar bombardimet ruse që prej fillimit të luftës në muajin mars.

Rama e ka shoqëruar postimin në rrjetet sociale edhe më një emoji “zemërthyer.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu