Romeo zëvendëson Donaldin? “Big Brother Vip” rezervon ‘bombën’ në spektaklin e sotëm

0

Me anë të promos të publikuar në rrjetet sociale, “Big Brother Vip” ka zbuluar se mbrëmjen e sotme do të ketë një hyrje të re, që publiku e ka kërkuar pafund.

“A do ta kuptojnë banorët se në vend të Donaldit do të jetë Romeo?”, thuhet në videon e publikuar.

Nuk dihet ende se si do të funksionojë hyrja e Romeos brenda shtëpisë dhe a do ta kuptojë Beatrix së bashku me banorët e tjerë, por kjo pritet të zbulohet mbrëmjen e sotme në spektakël.

Javën e kaluar Donaldi mori një letër nga vëllai i tij dhe takoi prindërit, momente këto në të cilat u emocionua pafund.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu