Ronela/ Mërtiri: Për tu komentuar s’është nevoja të shpërdorosh fondet publike, nxirr b*** dhe ja

0

Fjodora Fjora: Ajo ia doli, ia arriti, është kënga më e përfolur dhe më e komentuar nga të gjithë. Ja arriti qëllimit, unë e kisha dy ditë para performacës në Eurovizion dhe më tha, gjithçka që po bëj është e planifikuar.

Ergys Mërtiri: Po nëse ajo do që të përflitet, s’është nevoja të shpërdorojë fonde publike, të dalë të nxjerrë b**** dhe ja u mbyll kjo punë

Dasara Karaiskaj: Unë s’kam asgjë kundër b****, zoti e shtoftë them unë, mua më pëlqen, është diçka shumë e bukur, ty s’të pëlqen prapanica?

Vijon….

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu