“Sali Berisha ka ndërtim pa leje”, Erion Braçe bëhet objekt talljeje nga qytetarët

0

Mandati i tretë duket se ka nisur përsëri me akuza ndaj Sali Berishës dhe këtë e ka vënë në dukje Erion Braçe, i cili është bërë objekt talljeje për shqiptarët.

Një qytetar i shkruan në faqen e tij në Facebook, se ka zbuluar një ‘ndërtim pa leje’ te Gjiri i Lalzit të cilin e ka bërë Sali Berisha.

Dhe Braçe i entuziazmuar që e kapi në ‘krim’ Berishën, kafshon grepin dhe i kërkon fotografinë e ndërtimit pa leje.

Ajo që i vjen është një kështjellë në rërën në bregut të detit. Kaq ka mjaftuar, që rrjeti të shpërthejë në tallje!

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here