Sali Berisha zbulon ditën kur do të zbresë në terren dhe ku do e zhvillojë takimin e parë

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se takimet e tij me demokratët do të fillojnë ditën e enjte në Tiranë dhe më pas do të shtrihen në të gjithë Shqipërinë.

“Ditën e enjte në Tiranë fillon lëvizja, pastaj do të shtrihet në të gjithë Shqipërinë“, tha Berisha ne “Syri Tv.

Rikujtojme se ish-kryeministri Berisha ka filluar nje lufte politike me kryetarin e PD-se, Lulzim Basha, pasi ky i fundit e perjashtoi perkohesisht nga grupi i PD-se, deri ne zgjidhjen e problemit te shpalljes non-grata.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here