Shqipëria goditet nga 7 tërmete gjatë natës

0

Nga Neki Feta, Dibër

7 tërmete janë regjistruar në zonën e Klosit nga ora 20:30 e darkës dhe i fundit në 6:36 të mëngjesit të sotëm duke filluar nga 2 deri në 3.5 righter.

Gazetari i Infoweb Media për Dibrën, Neki Feta, raporton se tërmetet janë ndjerë në Dibër dhe Tiranë, por nga informacionet e marra nuk kanë shkaktuar dëme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu