“Sot del Luizi, kam folur me disa nga produksioni”/ Moderatori konfirmon lajmin e trishtë për fansat e këngëtarit (FOTO)

0

Mbështetja që po i bëhet këngëtarit Luiz Ejllit për të qëndruar brenda shtëpisë së BBVIP ka tërhequr vëmendjen dhe të moderatorit Florian Agalliut.

Përmes një postimi në Instastory ai ka ‘provokuar’ duke thënë se mbrëmjen e sotme banori që do dalë nga shtëpia është pikërisht Luizi.

‘Sot del Luizi. Kam folur me disa nga brenda produksionit dhe do e heqin’, ka shkruar fillimisht ai.

Por ky lajm i trishtë për fansat e tij, është hedhur poshtë menjëherë nga moderatori, i cili mesa duket thjeshtë ka dashur të provokojë rrjetin.

Pasi më vonë ai ka sqaruar se gjithçka ishte në kuadër të një loje për të parë se sa do të ndiqej sot BBVIP.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu