Stresi shpërthen keq: Të dashur repera, lejini kunjat në statuse se të hani m…

0

Pa përmendur emër, Stresi tregohet i ashpër teksa shpërthen dhe me fjalë ofenduese ndaj reperëve.

Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka bërë një tjetër postim thumbues për të gjithë kolegët e tij. Në foto në Instastory, Stresi shkruan se të gjithë reperët duhet t’i lënë kunjat nëpër këngë sepse nuk i bëjnë realitet ato kërcënime. Pa përmendur emër, Stresi tregohet i ashpër teksa shpërthen dhe me fjalë ofenduese ndaj reperëve.

 “Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çfarë flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Shumica prej jush jeni më v* s’ka më. Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa () meshkuj”, shkruan Stresi.

Së fundmi ai është përfshirë në një sherr virtual me Cllevio Serbianon (Kleviol Ahmetajn), të riun nga Lushnja që sapo ka dalë nga burgu. Nuk dihen nëse fjalët e statusit i ka ‘dedikim’ për të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu