Stuhi e fortë në juglindje, dhjetëra fshatra në Maliq pa drita

0

Mësohet se me dhjetëra fshatra kanë ngelur pa energji elektrike, ndërkohë që probleme ka dhe me qarkullimin normal të automjeteve.

Dhjetëra fshatra në Bashkinë e Maliqit janë aktualisht pa energji elektrike.

Problemet e para janë shfaqur në njësitë administrative Vreshtas dhe Libohovë.

Situatë kaotike është edhe me qarkullimin normal të automjeteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu