- Advertisement -spot_img

TAG

agron haxhimali

Eksperti Haxhimali kritika Kryeministrit: E pahijshme të vish pas dy mandatesh dhe të flasësh për ndërtime pa leje

  Agron Haxhimali, ekspert i qeverisjes vendore, ka folur për deklaratën e bërë një ditë më parë nga Kryeministri Edi Rama që nuk duhet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img