- Advertisement -spot_img

TAG

Aldo Baro

Arrestohen djali dhe kushëriri i Sajmir Taullaut, rivali i Aldo Baros

Mësohet se janë arrestuar nga policia e Durrësit djali dhe kushëriri i Sajmir Taullau, rivalit të kapobandës së Lushnjës Aldo Baro. Personat e arrestuar janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img