- Advertisement -spot_img

TAG

Bilbil Dervishi

Deklaratë e Bilbil Dervishi, kandidat i PSD në Pukë

Dervishi i ktheu pergjigje ish-kryeministrit Berisha lidhur me nje video te publikuar ne facebook ku shfaqet djali i Bilbil Dervishit dhe daja i tij....

Latest news

- Advertisement -spot_img