- Advertisement -spot_img

TAG

damarë

Në shtëpinë e 60-vjeçarit me Covid në Librazhd që preu damarët: Mjekohej në shtëpi bashkë me gruan dhe motrën

Një 60-vjeçar në fshatin Polis Qendër në Librazhd i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët. Mësohet se Xhevahir Shkurti ishte i infektuar me...

Latest news

- Advertisement -spot_img