- Advertisement -spot_img

TAG

djali i Netanyahut

Konflikti në Gazë, djali i Netanyahut përplaset me Erdoganin: Jeruzalemi do jetë kryeqyteti ynë edhe 3 mijë vjet

Konflikti në Gazë ka ashpërsuar tonet edhe mes Izraelit dhe Turqisë. Pas akuzave të zyrtarëve turk se Izraeli është kthyer në shtet terrorist dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img