- Advertisement -spot_img

TAG

Donald Trump

Trump dhe gënjeshtrat e tij i shtojnë telashet Fox News

Avokatët e Donald Trump nuk i kishin kursyer akuzat për kompaninë e softuerëve elektoralë “Dominion Votings Sistem” për faktin se kishin manipuluar makineritë e...

Trump u bën thirrje mbështetësve republikanë që të vaksinohen

Në një intervistë televizive, Donald Trump ka thënë se vaksina është “e sigurt” dhe “diçka që funksionon”.Ai u ka bërë thirrje mbështetësve republikanë që...

Trump-Biden, ky çift simpatik të moshuarish!

Nga:Anisa Bahiti Asnjëherë gara në SHBA për president nuk ka qenë kaq e polarizuar. Në garë janë: Një neokomunist 80- vjeçar, ish-zëvendëspresident dhe senator i vjetër...

Pasi e cilësoi Covid-in si “Bekim nga Zoti” , Trump i rikthehet në organizimet publike .

Trajtimi për COVID-19 i presidentit amerikan Donald Trump, ka dhënë rezultate pozitive. Mjeku i tij është shprehur se tashmë Trump mund t’i kthehet angazhimeve të...

Habit Trump:”Covid-19 është bekim nga Zoti”.

“Mendoj që infektimi im me COVID-19 ka qenë një bekim nga Zoti”. Kështu e ka nisur mesazhin e tij në Twitter Donald Trump drejtuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img