- Advertisement -spot_img

TAG

Donald Veshaj

I japin fund lidhjes,zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit nga Donald Veshaj

Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë. Lidhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img