- Advertisement -spot_img

TAG

e mitura

Zbulohen detaje nga tentativa e 46-vjeçarit për të rrëmbyer të miturën: Më tha kukull dhe më kërcënoi të futesha në…

Një 12 vjeçare në Greqi ka denoncuar në komisariat një 46-vjeçar, i cili ka tentuar ta rrëmbejë, në zonën e Rafinës, disa ditë më...

Abuzimi seksual me të miturën/ “Përdhunuesit kanë emra, mbiemra dhe fytyrë” , kush janë personat abuzues

  Abuzimi me një të mitur në zonën e Mirditës ka shkaktuar edhe njëherë tronditje në opinionin publik, ndërkohë që në rrjet janë publikuar dhe...

Arrestohet 55 vjeçari, ngacmoi seksualisht të miturën 13 vjeçare

  Një 55 vjeçar është arrestuar gjatë ditës së sotme në Berat. Shtetasi A.Ç, banues në Kutalli është vënë në pranga për akuzën e ngacmimit...

Abuzimi seksual i të miturës, dalin detaje të reja: E ëma i gjeti një telefon që e mbante të fshehur…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në një fshat të Rrëshenit, ku një 15-vjeçare u shantazhua dhe...

Zbardhet ngjarja, Si nisi abuzimi seksual me 15 vjeçaren në Lezhë

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja tronditëse e ndodhur në Lezhë, ku 5 persona kanë abuzuar seksualisht me një të mitur 15 vjeçare. Mësohet se...

E përdhunuan/ Kush janë 5 personat e arrestuar për abuzim sekual me të miturën (EMRAT)

Pesë identitetet e të arrestuarve për përdhunimin e 15-vjeçares në Lezhë. Për ngjarjen e rëndë, në pranga është vënë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal...

TRONDITESE/ 5 persona përdhunojnë të miturën 15-vjeçare

5 persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia e Lezhës, pasi kanë abuzuar seksualisht me të miturën 15 vjeçare. Nga të dhënat e raportuara,...

Latest news

- Advertisement -spot_img