- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan droge alkool duhan ministre nxenes

Ministrja e Arsimit Evis Kushi takim në shkollën “Luigj Gurakuqi” Elbasan për drogën, duhanin dhe alkoolin

Nga Geraldina Feçi Pasditen e sotme rreth orës 17.30 në shkollën “Luigj Gurakuqi” është realizuar një seancë sensibilizuese për duhanin, alkoolin dhe drogën . Prezent kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img