- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan mot

Parashikimi i motit në Elbasan deri më 6 dhjetor. Ja ditët më diell dhe ditët me shi

Deri më 26 nëntor Elbasani do të ketë mot të qëndrueshëm. Do të ketë alternime vranësirash me diell por nuk do të ketë reshje...

Latest news

- Advertisement -spot_img