- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan pd

Reagon PD Elbasan, Bylykbashi: Taulant nuk jemi ne. Po të ishim ne ti dhe ai shefi yt nuk do gjenit vrimë ku të futeni!

Pas deklaratës së sotme të Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Taulant Balla në Elbasan se protestat janë të nxitura nga PD e LSI...

Latest news

- Advertisement -spot_img